بهتر است بدانید که فرآیند ترخیص کالا یکی از فرآیند های بسیار پیچیده می‌باشد. شما در صورتی که بخواهید یک کالا را وارد کشور کنید نیاز دارید تا با قوانی ترخیص کالا آشنا باشید، همچنین لازم است بدایند در صورت دانستن قوانین به این نیازمند هستید که یک سری از کارت‌های بازرگانی و مجوزهایی را داشته باشید، از این رو اگر بخواهیم ترخیص کالا را به ساده ترین حالت ممکن تعریف کنیم، عبارت است از روندی که طی آن کالا از کشور خارج شده یا وارد می‌شود و سندی است که نشان می‌دهد حقوق گمرک پرداخت شده است.

در واقع ارائه مدارک و پرداخت حقوق گمرک جهت تسهیل امور صادرات و واردات و تحویل کالا فرآیند ترخیص کالا نامیده می‌شود. شرکت امیر ابوذر الوند آماده است  تا ترخیص کالای شما را  به صورت حرفه‌ای انجام دهد.

این شرکت با اتکا به نیروی انسانی متعهد خود همواره در تلاش است تا با افزایش مداوم دانش درون سازمانی امور مرتبط با خدمات گمرکی و بازرگانی را مطابق با آخرین اطلاعات، قوانین و مقررات جاری برای تاجران گرامی به انجام رساند. به مدت بیش از  یک دهه است که فعالیت خود را در زمینه ترخیص کالا از گمرک آغاز کرده است و همواره پیشتاز و پیشرو در این زمینه می‌باشد، از این رو می توانید با برقراری ارتباط با این شرکت از خدمات این مجموعه بهره مند شوید.

با ما تماس بگیرید